עיצוב הזמנות לחתונה – עיצוב מיוחד להזמנות לאירוע – עיצוב הזמנות בזול

החיבור בין אירוע שאתם חוגגים לבין המוזמנים שאתם מצפים שיגיעו, קודם כל מתחיל בהזמנה לאירוע. אז איזה סוגי הזמנות קיימות בשוק הישראלי?

הזמנה מודפסת לחתונה או אירוע אחר

זוהי בעצם אותה הזמנה שקיימת כבר עשרות שנים בכל העולם! הזמנה שעל מנת לעשות אותה אתם צריכים לבצע כמה דברים: לקבוע פגישה בבית דפוס קרוב לביתכם, לבחור שילוב צבעים/סגנון/גופן/ציור/צורת מעטפה/צבע רקע ועוד מיליון דקויות, לבצע את ההזמנה, לחכות לטלפון המיוחל שההזמנות מוכנות, לאסוף אותן וכמובן לתכנן מהלך שלם של חלוקה פיזית, ביקורי בית לאורחים (או להפעיל את ההורים ולהתפלל שלא תקבלו הזמנות בסגנון שנות ה-60).

 

הזמנ לחתונה בשיטת 'עשה זאת בעצמך'

אם אתם טיפה יותר יצירתיים או שיש סביבכם אנשים שאוהבים עיצוב ותוכנות ציור למיניהם, אתם יכולים בהחלט לעצב הזמנה משלכם! נשמע מקורי ומגניב! אז עיצבתם הזמנה הכי מקורית ומיוחדת… מה עכשיו? שוב, צריך לחלק את ההזמנות פיזית לאנשים. 

 

הזמנה לחתונה בצורת פריט שימושי

הכוונה שלי במילים  'פריט שימושי' היא ל: ברכת הבית, מגנט, צנצנת עם סוכריות, תהלים או כל סממן דתי אחר… הדברים שתצטרכו לבצע על מנת להגיע לאותה הזמנה כמעט זהים לאלו של קודמיהם. להמציא, להתאים, צבעים/סגנון/צורה וכו' ואז לחזור לתהליך הראשון של להביא את ההזמנה לאורח.

 

עיצוב הזמנה לחתונה – השירות שלנו מ-א' עד ת'

אם אתם נמצאים בשלב של עיצוב הזמנות לאירוע הבא שלכם ואתם כן רוצים לקבל עיצוב מיוחד "לא כמו של כולם" – כדאי לכם בהחלט להתקשר אלינו ל"מגיעים או לא".

אם אתם מתחתנים וכן רוצים הזמנה יוצאת מן הכלל, מיוחדת ולא כמו שעושים כל הזוגות – אתם פשוט חייבים להתקשר אלינו: 03-5270527 או פשוט לחצו כאן >>

 

הזמנה דיגיטלית לחתונה או לאירוע אחר

כאן אני רוצה לספר לכם על עולם שלם של אפשרויות שפרוסות בפניכם וגולת הכותרת -בלי לצאת מהבית וללא מאמץ מצדכם!

הזמנה דיגיטלית היא ההזמנה היחידה שיש בה את כל היתרונות שיחסכו לכם ים זמן!

קודם כל, הזמנה דיגיטלית לא דורשת שום פגישה פיזית, נסיעה, חניה ואפילו נוכחות של שני בני הזוג במקום.

הזמנה של שירות כזה מתבצעת טלפונית בשיחה נעימה וזורמת שבה אתם מספרים על האירוע, שולחים בכל דרך שתרצו או תבחרו תמונה/סרטון/save the date, רוצו עם הדמיון…. ואנחנו בשיחה קצרה נשלב את הכול וניצור עבורכם הזמנה מיוחדת שתעלה לכם את המינימום הוצאות ותביא לכם מקסימום תוצאות!

לכל הזמנה אנחנו נשלב טופס אישור הגעה מותאם אישית לכל אירוע לפי מידע שאותו אתם רוצים לדעת (מספר מוזמנים, ילדים, אוכל, הסעה, חניה וכו')

בנוסף לכל זה, אפשרויות הניתנות בפניכם לשימוש בהזמנה זו הן הרבה יותר גדולות מאשר להפעיל את ההורים ולנסוע בפקקים בית בית. אתם יכולים לשתף את ההזמנה בוואטסאפ, רשתות חברתיות, הודעות רגילות SMS.

הזמנה דיגיטלית תישאר אתכם לנצח! זה לא משהו שיזרק לפח בניקיון הבא. הזמנה דיגיטלית לא צוברת אבק ולא דורשת אחסון!

אפשרות נוספת (ולא אחרונה מהאפשרויות שיש) שילוב קוד QR שבסריקה יביא את האורח למקום הנכון.

כמובן כל שילוב של waze, תשלום מראש בכרטיס אשראי ועוד ועוד…

הזמנה דיגיטלית היא בעצם הזמנה אלקטורנית לכל אירוע: חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית, זבד הבת (בריתה), יום הולדת ובקיצור כל אירוע שרק תרצו.

מחירון מלא של עיצוב הזמנה, עיצוב הזמנה לדפוס, עיצוב הזמנה דיגיטלית אפשר לראות כאן במחירון החדש שלנו 🙂

קודם כל, שיהיה מזל טוב!

לפרטים נוספים והזמנות התקשרו אלינו 03-5270527

אישורי הגעה לחתונה עושים רק ב'מגיעים או לא'!

שתפו או הדפיסו מאמר זה:

Call Now