אתר אינטרנט לחתונה

אנו נקים עבורכם אתר מתקדם במהירות בזק, נלווה אתכם עד עלייתו של האתר לאוויר וגם לאחר מכן. האתר יכיל את התמונות שלכם, שעון ספירה לאחור, טופס אישור הגעה, סרטונים, אזור ברכות ועוד... האתר שלכם ישמש כהזמנה דיגיטלית לחתונה עם מנגנון אישורי הגעה, כאתר ברכות ועוד...

אתר אינטרנט לחתונה במבצע עד ה-31 לאוגוסט 2018

750 ₪

ימים
שעות
שניות

עיצוב מדהים

האתר שלכם יראה מדהים! עכשיו גם אתם יכולים להתפנק באתר חתונה חדשני במחיר זול!

הזמנה דיגיטלית לחתונה

האתר שלכם הוא בין היתר הזמנה דיגיטלית לחתונה עם טופס אישורי הגעה הנותן מענה מדוייק לשאלות שלכם. אצלנו יש גיבוי אנושי מלא לאתר, ופרטים שלא מולאו בטופס יתקבלו ע"י המוקדניות במוקד אישורי הגעה טלפוני של מגיעים או לא.

בנוסף יוכלו המוזמנים המבקרים באתר אינטרנט לחתונה שלכם לברך אתכם, להעלות תמונה מהאירוע ולחלוק את רגשותיהם גם במהלך החתונה! לאחר האירוע תשלחו לנו סרטונים ותמונות מהאירוע ואנו נעלה אותם לאתר.

האתר מותאם גם לניידים

אתר אינטרנט לחתונה שלכם יראה מצויין במחשב, בטלפון ובטאבלט.

אזורים באתר אינטרנט לחתונה

תמונה ראשית - Save the Date

בחזית האתר תופיע תמונת SAVE THE DATE שלכם בני הזוג היקרים. תמונת SAVE THE DATE היא סטנדרט וכל צלם חתונות דואג להפיק אחת למתחתנים.

שעון ספירה לאחור

שעון ספירה בעיצוב מדליק המציג כמה ימים, שעות, דקות, שניות נותרו עד האירוע.

הסיפור שלנו

כאן תספרו את הסיפור שלכם, אנו יודעים שזה אחד הקטעים שבו חלק מהמתחתנים מתעקבים, אם תצטרכו עזרה, אחת הנציגות שלנו תתקשר אליכם ותעזור לכם בחיבור הסיפור שלכם.

סרטון הזמנה לחתונה

אופציה נוספת חשובה ומדליקה שהלקוחות שלנו מתים עליה! ניתן לשלב בהזמנה הדיגיטלית לחתונה שלכם סרטון אשר בו אתם מזמינים באופן אישי את האורחים לחתונה.

מה בחתונה

באזור זה יופיע מידע חשוב למוזמנים כגון סוגי אוכל, הסדרי הסעה, הסדרי חניה, קוד לבוש וכו... גם כאן הנציגה שלנו תשאל אתכם את השאלות המתאימות ותכוון אתכם ותעזור לכם בחיבור הטקסט שיופיע באזור זה.

טופס אישור הגעה מותאם

טופס אישורי הגעה מתקדם המובנה בתוך אתר החתונה שלכם. השדות בטופס יותאמו במיוחד לצרכים שלכם על ידי הנציגים שלנו. תוכלו לראות דוח מילוי באזור האישי שלכם באתר. טופס אישורי הגעה גם ידוע בשם אפליקציית אישורי הגעה או אישורי הגעה באינטרנט,

גלריית תמונות לפני החתונה

נשלב באתר החתונה שלכם עד 12 תמונות לפני החתונה שתוכלו להעביר אלינו בדואר אלקטרוני, בווטסאפ, להעלות ישירות לאתר בתוך האזור האישי שלכם ב-MagiimOlo.co.il.

מפת הגעה וכפתור WAZE

מפת הגעה של גוגל עם אפשרות להצגת הוראות הגעה לאולם אירועים. כפתור וויז שבלחיצה עליו מפעיל את אפליקציית וויז בטלפון של המוזמנים עם הוראות הגעה לאולם שבו תתקיים חתונתכם.

גלריית תמונות וסרטונים מהחתונה

עוד לפני שתקבלו את התמונות מהצלמים הרשמיים של החתונה, כנראה שתקבלו תמונות וסרטונים מהאורחים בחתונה בווטסאפ, תבחרו עד 12 תמונות ועד 6 סרטונים שתוכלו להעביר אלינו ואנו נעלה אותם לאתר החתונה שלכם.

אזור ברכות לחתן וכלה

כמה התרגשות בחתונה, עכשיו האורחים שלכם יכולים לבטא את הרגשות שלהם ולברך אתכם לפני, במהלך ואחרי החתונה באזור הברכות באתרכם, האורחים שלכם גם יוכלו להעלות תמונות מהחתונה ישירות באתר החתונה שלכם בזמן אמת!

אתר אינטרנט לחתונה

להזמנת אתר אינטרנט לחתונה התקשרו אלינו: 03-5270527 ותוך 24 שעות יהיה גם לכם אתר לחתונה! או מלאו פרטים בטופס למטה ונחזור אליכם.

Call Now

WhatsApp לחצו כאן לצ'אט בווטסאפ