אודות

היי, כאן מישל נתיב ומשנת 2009 אני ואנשי הצוות שלי חסכנו לאלפי זוגות אלפי שקלים על הוצאות החתונה!

נתיב שיווק

נתיב שיווק בעלת תו אמון הציבור ומחויבת לכללי אמון הציבור המשקפים סטנדרט גבוה של אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות ואחריות למוצר, הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק.

מגיעים או לא – שירות אישורי הגעה לחתונה המיושם על ידי  מוקד אנושי עם טלפניות מנוסות שיודעות לקבל תשובות מדוייקות מהמוזמנים כך שרשימת המגיעים לחתונה שלכם תהיה מדוייקת ככל הניתן ותחסוך לכם אלפי שקלים! משנת 2009 אני ואנשי הצוות שלי חסכנו אלפי שקלים לאלפי זוגות מאושרים בישראל. 

במגיעים או לא תקבלו את רמת השירות הגבוהה והמדוייקת ביותר בישראל בתחום אישורי הגעה לחתונה.

מגיעים או לא – אישורי הגעה לחתונה, אתר לחתונה, אתר ברכות לחתונה, הזמנה דיגיטלית לחתונה, אישורי הגעה באתר אישי של המתחתנים, בסמס והכי חשוב בטלפון, מוקד אנושי עם טלפניות מנוסות שיודעות לקבל תשובות מדוייקות כך שרשימת המגיעים לחתונה שלכם תהיה מדוייקת ככל הניתן ותחסוך לכם אלפי שקלים!

משנת 2009 אני ואנשי הצוות שלי חסכנו אלפי שקלים לאלפי זוגות מאושרים בישראל, יש לנו נסיון עשיר באישורי הגעה לחתונה. אנו נציג את החתונה שלכם באתר אישי מושקע משלכם לחתונה עם תמונות, סרטונים וברכות מהמוזמנים שלכם, גם אחרי החתונה תוכלו להעלות אתם המתחתנים וגם האורחים שלכם תמונות לאתר ואתם, הזוג המאושר תוכלו להעלות סרטונים לאתרכם האישי כך שבזמן ההמתנה לסרטוני החתונה הרישמיים תוכלו להעלות את הסרטונים שצילמתם אתם והאורחים שלכם בחתונה וכל האורחים יוכלו לראות באתר האישי שלכם את מה שהיה ביום החשוב בחייכם!

במגיעים או לא תקבלו את רמת השירות הגבוהה והמדוייקת ביותר בישראל בתחום אישורי הגעה לחתונה.

מישל נתיב

Call Now

WhatsApp chat